חברת גחלת מור הינה חברה קבלנית רשומה בפנקס הקבלנים ,אשר הוקמה בשנת 2003 ומתמחה ביזמות ובביצוע של בנייני "בוטיק" למגורים בתחום ההתחדשות העירונית בתל אביב.

החברה הינה חברה משפחתית שהוקמה ע"י מר יוסי מזרחי , מהנדס במקצועו – "הדור השני" המשמש גם כמנכ"ל החברה .
יהודה מזרחי – "האב המייסד" בעל ניסיון עשיר של למעלה מ 35 שנה בתחום הבניה , התחיל את הקריירה בכלל כמתכנן קונסטרוקציה ובעלים של משרד מתכננים עד שנדבק בחיידק הביצוע והחל קריירה שניה כקבלן אשר בנה מאות יח"ד ברחבי הארץ .

החברה צברה ניסיון רב, מומחיות ויכולות מקצועיות גבוהות בביצוע פרויקטים מורכבים בסביבה עירונית צפופה ומאוכלסת עם מפרט אדריכלי וטכני גבוה – בניה חדשה, הריסה ובניה (תמ"א 38/2) , חיזוק מבנים ותוספות על הקיים (תמ"א 38/3) ושחזור מבנים לשימור בתל אביב .

שירותי הבנייה וניהול הפרויקטים מאופיינים ברמת גימור מוקפדת, התאמה לסטנדרטים עדכניים, נהלי בטיחות מחמירים, שירות מקצועי ואמין וליווי אישי לאורך כל הפרויקט עד לסיומו ולאחריו .

החברה מבצעת את כל הפרויקטים שלה בביצוע עצמי ע"י צוות מנהליה ועובדיה ונעזרת באנשי מקצוע המובילים בתחומם הכוללים את האדריכלים, המהנדסים, המפקחים וקבלני המשנה הטובים, המקצועיים והמנוסים ביותר בשוק , המעניקים ללקוחותינו פרויקטים בסטנדרטים גבוהים ביותר בענף.

הידע וניסיון של שנים בתחום הבניה, מבטיחים בטחון מקסימלי ללקוחותינו ורמת ביצוע מהגבוהות ביותר בתחום תוך שמירה על אמינות, רצינות, מחויבות, בטיחות ועמידה בלוחות הזמנים.

כל אלה מהווים את אבני היסוד של החברה ותורמים לשמה הטוב והמוניטין שהחברה רכשה במשך השנים.